Bidvertiser artık Türkçe siteleri destekliyor

Bidvertiser artık Türkçe siteleri destekliyor

BidvertiserBidvertiser isimli online reklam şirketi, Türkçe siteleri desteklemeye başladığını açıkladı. Türk kullanıcılarına yolladığı maille bu haberi duyuran Bidvertiser, başlangıç için kullanıcıları cesaretlendirmek amacıyla 20 $’a kadar ücretsiz reklam yayınına da izin veriyor. Bu imkan 48 saat için geçerli. (Bu yazı yayınlandığında 24 saatten az kalmış olabilir)

Reklamınızı başka sitelerde yayınlamaya başlamak için, Bidvertiser hesabınızla giriş yapıyorsunuz. Daha sonra karşınıza reklamcı olabileceğinizi hatırlatan bir seçenek geliyor. Bu seçeneği tıklayıp, reklamınızın içeriğini ve hangi kategorilerdeki sitelerde görüntüleneceğini belirliyorsunuz. Günlük üst limit, farklı site kategorilerinde farklı ücretlerle reklam gösterimi gibi diğer ayrıntıları da doldurduktan sonra, kredi kartı bilgilerinizi istiyorlar.

Bidvertiser, bu bilgileri istemelerine rağmen, ilk 20 $ için ücret talep etmeyeceklerini, eğer reklam yayınınız 20 $’ı geçerse kredi kartınızdan para çekeceklerini söylese de; bunun bir numara olup olmadığından emin olmak zor.

Sitenin alanındaki başarılı sitelerden biri olması, belki yayıncıların kendilerine güvenmesini sağlayabilir.

İbrahim

Hekim. Yazar, beğenirse çevirir, kod yazarak eğlenir. 2002'den beri internette yazıyor.

1 Yanıt

  1. dinoege dedi ki:

    Bunu öğrendiğim iyi oldu. İyi bir gelişme. Aynı zamanda yayıncılar da yararlanabiliyor anladığım kadarıyla değil mi?