6. Yıl Hediyeli Yarışması

6. Yıl Hediyeli Yarışması

Yarışmamız tamamlandı. Katılımlarınız için teşekkürler!

Opereysin.com, bugün web dünyasındaki 6. yılını doldurmanın mutluluğunu yaşıyor.

Mutluyuz, çünkü huzurla ziyaret edilebilecek, eğlenceli ve öğretici içerikler sunan, hit kaygısından uzak bir web sitesindeyiz. Mutluyuz, çünkü 6 yılda pek çok dost kazandık. Geçen yıllar içerisinde sitemiz geliştikçe, yazarlar olarak bizler ve siz sevgili okuyucularımız birlikte gelişme fırsatı buluyoruz.

Bu mutlu günümüzü bir yarışmayla kutlamak istedik. Bütün katılımcı üyeler, sanal 6. yıl özel rozetimizi kazanacaklar ve bu rozetleri üye sayfalarında görüntülenecek.  9 ziyaretçimize ise “gerçek” birer hediye vermek istiyoruz:

Opereyşın için hazırlanmış porselen bir kupa.

Bildiğiniz gibi Opereyşın, gelir elde etmeyen bir web sitesi. Bu sebeple, geçtiğimiz aylara kadar, üzerinde Opereysin.com logosu veya ismi olan baskılı bir kupa şöyle dursun, bir antetli kağıt bile hazırlatmamıştık. Bu sebeple bu bardaklar bizi hem şaşırttı, hem de heyecanlandırdı.

Bu küçük hediyeyi, üstüne yüklediğimiz bu anlamla birlikte değerlendirmenizi rica ederiz.

Bu arada, hediyelerimizin hazırlanmasının her aşamasını üstlenen Komünikeyşın Menıcırımız Fehim Çerik‘e bu vesileyle teşekkür etmek istiyoruz.

Sadede gelelim…

İşte yarışmamızın kuralları:

1) İki adet sorumuz var. Yorumunuzda bu sorulardan birine veya ikisine cevap vermeniz gerekiyor:

a) Opereysin.com’la ne zaman, nasıl tanıştınız?

b) Opereysin.com’daki hangi tip yazıları okumayı daha çok seviyorsunuz? (Direkt bir kategori ismi belirtebilir veya kendiniz bir konu söyleyebilirsiniz)

Bunların haricinde bizlere bir tavsiyeniz varsa, bunu da yorumunuza ekleyebilirsiniz.

2) Yarışmaya katılabilmek için, cevabınızı bu yazının yorum bölümüne yazmanız gerekiyor.

3) Sunucularımıza ulaşan ve editörlerimiz tarafından onaylanan yorumların sahipleri, yarışmamızın katılımcıları sayılacak ve bu katılımcılardan 9’u rastgele seçilerek, kazananlar belirlenecek. Kazananlar 03.08.2011 tarihinde duyurulacak.

4) Kazananların duyurulmasının ardından, kazananlarla e-mail yoluyla iletişime geçeceğiz. Burada, yorum atarken kullanılan e-mail adreslerini dikkate alacağımız için, yorumunuzda e-mail adresinizi doğru yazmış olduğunuzdan emin olmalısınız.

5) Yorumunu yollayan katılımcılarımız, sitemize üyelerse, 6. yıl özel rozetimizi kazanacaklar. Bu rozet üye profillerinde yayınlanacak.

6) Kargo ile gönderme, yalnızca Türkiye sınırları içindeki bir adrese yapılabilir.

Hazırsanız, buyurun başlayalım.

İsmail Sarbay

Hekim. Opereyşın'ın kurucu ortağı ve isim babası. Görseli yazıya tercih etmesiyle tanınır. Hobilerine titizlikle sarılır.

Sevebilirsin...

16 Yanıt

 1. Ali dedi ki:

  Opereysin.com ile geçen sene bu zamanlar tanıştım. Yine ramazan vaktiydi. Sahura kadar beklerken internette tesadüfen bir yazı okudum ve site ilgimi çekti. Daha sonra pek çok yazı okudum ve takip etmeye başladım. Geçen seneden bu yana özellikle Twitter aracılığıyla ara ara siteyi ziyaret ediyorum.

 2. checka dedi ki:

  yeni yaşınızı tebrik eder rozetimi isterim 🙂

 3. emre doğan dedi ki:

  opereysin.com ile 3 yıl önce tanıştım kocaelide yurttaki arkadaşlarımız sağolsunlar bu sitenin varlığından haberdar ettiler beni ogün bugündür opereysin.com okuruyum. başarılarınızın devamını diliyorum yeni yaşınız kutlu olsun

 4. fkilic dedi ki:

  6. yaşınızı tebrik ediyorum.
  En çok araştırma ve edebi hezeyan kategorilerindeki yazıları okumayı seviyorum. Ama elbette diğer yazıları da zevkle takip ediyorum.

 5. cemre89 dedi ki:

  Öncelikle 6.yaşınızı tebrik ediyor ve başarılarınızın devamını diliyorum.Bu site ile hemen hemen iki yıldır irtibat kurma gereksinimi duydum.Gerek içerikleri,gerek verdiği bilgiler ve ilginç başlıkları beni cezbetti.Daha çok araştırma yazıları diyagramlar net hafiyesi ve karikatürler bölümünüzü takip etmekteyim.Vermiş olduğunuz bilgiler çok faydalı olmakta.Bilgilerinizi kaliteli ve sağlam bir çerçeve içinde sunuyorsunuz.Bu da sizi ilgi çekici hale getiriyor. . .

 6. Fehim dedi ki:

  opereyşın’ın yeni yaşı kutlu olsun 🙂

 7. üçkol dedi ki:

  Opereysin.com ile yaklaşık 4 ay önce bir gece yarısı ödev araştırması sırasında karşılaştım ve ondan sonra daima takip halinde oldum.
  En fazla ilgilendiğim kategori ‘Araştırma’ kategoriniz oldu özgün içeriğiniz ve reklamsız bir site olmanız bizleri sizelere bağladı. Bazı bloglar gibi daha fazla hit için gereksiz içerikten uzak durmanız bizleri çok mutlu etmektedir. Opereysin.com’a nice seneler dileriz…

 8. burgermania dedi ki:

  Opereysin.com ile tanışmam ilk kurulduğu sene başladı, o zamanlar bloglar epey modaydı ama bu sitenin bi farkı vardı copy paste yapılmayan tek blog sitesiydi, Opereysin sitesi kısa sürede Sık kullanılanlarda yerini aldı , 5 yıldırda orda … Karikatürleri olsun , Araştırma makaleleri olsun bu ramazan gününde bizi şaşırtmayı başarabiliyor . Yeni yaşınızı kutlar başarılarınızın devamını dilerim.

 9. Stillboy dedi ki:

  Opereysin.com bnim hayatım oldu.. cok sevdiğim bir arkadaşım sayesinde.. daha nice hayırlı ve bilgili yaşlara..

 10. mahmut_isikan dedi ki:

  opereysin.com ile yaklaşık 5 yıl önce tanıştım,bir arkadaşımın önerisiyle siteye kayıt oldum, klasik sitelerden farkının samimi yazıları ve bu yazılar için harcanan emek olduğunu çok zaman geçmeden anladım.Genel olarak bilgisayar ve internet dünyasıyla alakalı olan konuları beğenerek takip ediyorum, ve başarılarınızın artarak devam etmesini diliyorum.

 11. zOppOr dedi ki:

  Ben opereyşın ile bu yıl bu yazı vesilesiyle tanıştım. Yani mart 22(doğum günüm)’den beri takip ediyormuşum. Net Hafiyesi ve komik kategorilerindeki yazıları okuyorum

 12. bulut dedi ki:

  Öncelikle Opereysin.com’ un 6 yaşı kutlu olsun.
  Ben yaklaşık 3 yıl önce bir arkadaşım vesilesiyle tanıştım. İlk başta çok farklı gelmiştive hala sıradan bloglara göre farklı geliyor. Konu ayırt etmeden tüm yazıları severek okuyorum. Daha nice güzel yıllara diyorum.

 13. victory dedi ki:

  Katılımlarınız için teşekkürler. Yarışmamız sonuçlandı. Kazanan katılımcılarımızla e-mail adresleri aracılığıyla irtibata geçeceğiz.

 14. yorum dedi ki:

  Kargo ücretleri alıcı öder şeklinde mi acaba

 15. victory dedi ki:

  Tabi ki hayır. Kargo ücretlerini Opereysin karşılıyor.

 16. mahmut_isikan dedi ki:

  Bardak elimize geçti çok teşekkürler.