Ortopedi Doktoru yenilendi!

1. Kalite sitelerimizden Ortopedidoktoru.com‘un tasarımı ve logosu yenilenmiş. Turuncunun hakim olduğu yeni tasarım, CSS ve XHTML’le tarayıcı uyumlu olarak kodlanmış. Bilgi dolu içeriği ve yeni tasarımıyla Ortopedi Doktoru, http://www.ortopedidoktoru.com/ adresinde sizleri bekliyor efendim.

İbrahim

Hekim. Yazar, beğenirse çevirir, kod yazarak eğlenir. 2002'den beri internette yazıyor.

Sevebilirsin...

4 Yanıt

 1. ersin gök dedi ki:

  slm ben sarıkamıstan ersın askerdeken kayaktan duserek ön ve arka çapraz baglarımı kopardım ama ameleyat olmaktan korkuyom cunku diz oldugundan dolayı ne yapacagımıda bılemıyom doguda oldugum ıcın fırsatımda olmuyo tabıkı yardımcı olursanız mınattar olurum

 2. opereysin dedi ki:

  Merhaba. Sorunuzu http://www.ortopedidoktoru.com adresindeki “Haberleşme” linkine tıklayarak sorabilirsiniz.

 3. fatih dedi ki:

  Merhabalar. Ben düztabanlık konusunda bilgi edinmek istemiştim. Ben bu yüzden ne bi işe girebiliyor ne de çalışabiliyorum. Bu bende psikolojik anlamda da rahatsızlık yapıyor. Yürüme ve ayakta durmada (uzun süre) zorluk çekiyorum. Yürürken ayaklarım ağrıyor. Bir ara doktorda “0 gibi bir özür oranı var” demişti. bu % 40 bari olsa devlette memur olabilirdim. Bu oran için bana bir ön ayak olur musunuz.? Teşekkürler.

 4. opereysin dedi ki:

  Merhaba. Opereysin olarak sorularınızı cevaplayamıyoruz. Üstteki yorumda söylediğimiz gibi ortopedidoktoru.com adresinden iletişime geçerseniz, Opr. Dr. Birol Tarık Şener Bey sorunuzu cevaplayabilir.