Amnesya İpuçları – Level 21-40

İbrahim

Hekim. Yazar, beğenirse çevirir, kod yazarak eğlenir. 2002'den beri kaliteli Türkçe internet içeriği için çalışıyor.

Belki bunları da beğenirsin...

Bu yazıya toplam 7 tane yorum yapılmış.

 1. erayalakese dedi ki:

  Neden 36. bölüm için ipucuna gerek duymadınız anlayamadım doğrusu 😀 Tüm mp3leri indirdim ama hangilerini kullanacağımı bir türlü bulamadım.

 2. suatozcan dedi ki:

  amnesyada 41. bölüm olan the lonely house bölümünü bir türlü geçemedim. Hatta yaklaşık 2 aydır bir adım bile atamadım 😀 eğer yardımcı olmak isteyen varsa çok sevinirim teşekkür ederim.

 3. BerkayTutal dedi ki:

  21’i geçemedim tam cevap ne?

 4. nagi dedi ki:

  30. bölümün cevabı ne kişinin adını buldum kabul etmiyo :S

 5. Shad dedi ki:

  Lovely Site, Thanks! Keep up the great work.

 6. Al Capone dedi ki:

  iyi günler

  uzun zamandır, canım sıkıldığı vakitlerde amnesya oynuyorum ve genelde hep en baştan başlayıp sitenizden de yardım alıyorum. Ancak gelebildiğim en yüksek nokta yanlış hatırlamıyorsam 50’li bölümlerden biriydi (deniz feneri bize mesaj yolluyo vs. öyle bir bölüm)

  neyse kısaca demek istediğim 40-60 bölüm arası ipuçlarını yayınlayacak mısınız? Galiba yayınlamayacaksınız uzun süre geçmiş ve haber çıkmamış sizden. Hazırlasanız çok güzel olur.

  Teşekkürler

 7. ahmed dedi ki:

  Üstteki arkadaşa cevap vermek istiyorum, o bölüm (LightHouse) benimde çok canımı sıktı ve yabancı forumlarda günlerce araştırma yaparak zar zor çözebildim şifreyi. Mors alfabesi+ binary karışımı bir bölüm. Ok hareket ederken bi keresinde ok sağdayken ışığın hareketine bakacaksınız (ışık var mı yok mu? varsa 1 yoksa 0) bir de soldaki hareketine bakacaksınız (ışık uzun mu geldi kısa mı? Uzunsa uzun çizgi, kısaysa nokta) binary şifresi hemen çıkıyor ancak mors alfabesinde bize boşluklar vermediği için çözmek uzun sürüyor binlerce farklı olasılıkla karşı karşıya kalıyorsunuz. Neyse yanılmıyorsam cevap şuydu:
  k.adı: good
  şifre: riddlesolver

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir