Kan temizleyici

İbrahim

Hekim. Yazar, beğenirse çevirir, kod yazarak eğlenir. 2002'den beri kaliteli Türkçe internet içeriği için çalışıyor.

Belki bunları da beğenirsin...

Bu yazıya toplam 7 tane yorum yapılmış.

 1. ebru dedi ki:

  bencede çok güsel bişi ceremdekiler banada hastalık hastası diolar ama ben kabul etmiomm tabii

 2. candy dedi ki:

  karaciğer için kan tenizleyici vitamin ve gıdalar nelerdir?

 3. Ahmet dedi ki:

  Herkese Koccaman MERHABA 🙂
  Ben kan temizliği hakkında bilgi ararken geldim buraya… Öncelikle bu ilginç yazı için teşekkür ederim. Hemopurifier… Kan temizleyici olarak lanse edilen bu (ilaçlı alet diyeyim) buluş, yazının sonunda da belirtildiği üzere;Yıllar içinde kirlenen ve fakat çoğunluğu böbrekler tarafından temizlenen kanı , 12 dakika içinde tertemiz yaparsa vücudun doğal dengesi bozulmaz mı? Şifa bulacağım derken bu sefer de aniden gelen aşırı sağlığı kaldıramayan vücudumuz bizi sakın alem-i ervah a göndermesin? 🙂 Neyse şaka bir yana,tüm denemeler yapıldıktan sonra insanlığa çok yararlı bir buluş olabilir ve hatta umarım olur. İlaç şirketlerinin ürettiği o saçma sapan zehirlere de avuçlar dolusu para vermekten kurtuluruz. (AMİN) Bir de ben bu tip konulara meraklı olduğum için burada konuyla ilgili anlatmak istediklerim var:
  Isırgan otunu duymuşsunuzdur.Kan temizliği için tohum halinde satılan preparatları var.Sabah ve akşam birer tatlı kaşığı sek olarak ya da yoğurda,salataya,bala v.s. karıştırark yiyorsunuz(Mutlaka aç karnına).Ve 1 ay sonra kanınız gerçekten temizleniyor.

  Asıl bomba ise şu:Bir kaşık İsveç şurubunu (ithal olacak ve sirkeden yapılmış olanı değil,alkol ile yapılmış olanını bulacaksınız! Tanıdığınız yoksa bile mutlaka yurt dışından ithal ederek alın.Türkiyedekilerin hemen çoğu sahte) yine taze demlenmiş ısırgan ÇAYI’nın içine döküyorsunuz.Bu küre 14 gün devam ediyorsunuz.Bir daha bırakın hasta olmayı,Allah’ın izniyle Atlas gibi tüm dünyayı sırtınızda taşıyacakmış gibi hissediyorsunuz.Burada esas oğlan Tabiiki İSVEÇ ŞURUBU.Ama ağır karaciğer hastaları,gebeler ve yoğun ilaç tedavisi görenler KESİNLİKLE KULLANMAMALIYMIŞ. Aman diyim,burada gördüğünüz yazılara bakıp haaa demek öyle, hemen başlayayım derseniz ve tansiyon gibi,karaciğer gibi benzer rahatsılıklarınız varsa sonuç iyi olmayabilir. Mutlaka çok ama çok iyi araştırıp, ve hatta doktorunuza ya da tanıdığınız,yakın çevredeki bir doktora danışıp,tahlil yaptırıp,ve hatta ALLERJİ TESTİ yaptırıp ondan sonra uygulamaya geçin.Dediklerimi kaale alacak iseniz tabii ki. Sonra Bana kötü konuşmayın değil mi ama 🙂
  Kalın sağlıcakla.

 4. victory dedi ki:

  Böyle maddeleri kullanmadan önce mutlaka hekimlere danışılmalı. Zaten internetten edinilen bilgilerle tedavi olmaya çalışmak gayet riskli. Bunu siz de belirtmişsiniz.

 5. Ahmet dedi ki:

  İsveç şurubu gerçekten etkileyici ama ilaç kullanan insanlar için değil.Ayrıca süt ve süt ürünleriyle kullanılırsa anında zehirliyor.Bilmeden hiçbirşeye dokunmamak lazım.Hele de internetten dolma bilgilerle…inanmak çok doğru olmayabilir.DİKKAT!

 6. ismail dedi ki:

  arkadaşım bu isveç şurubu ney?

 7. Ahmet dedi ki:

  İsveç şurubu meğerse hikayeymiş.Üstelik te izinsiz, sahte ve zehirli bi şeymiş, aman diyim sakın bulaşmayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir