Yeni özellik: Yazılara abonelik

Merhaba,

Uzun zamandır ihtiyaç duyulan bir sistemi devreye sokmuş bulunuyoruz. Bildiğiniz gibi, Opereysin’da yazılar tarihe göre sıralandığından, eski bir yazıya yorum attığınızda, o yazıyı takip edebilmeniz zor oluyordu.

Eskiden bunun tek yolu, aynı yazıya sıkça girmekti. Haliyle bu da can sıkıyor, güncel takibi zorlaştırıyordu.

Artık Yazılara Abonelik var. Bir yazıya yorum atarken, yorum bölümünün altındaki “Bu yazıya abone olabilirsiniz.” seçeneğini işaretlerseniz, yazıya gelen her yorumda mail adresinize uyarı maili göndereceğiz. Bir yazıyı takip etmekten sıkıldığınızda, gönderdiğimiz maillerde bulunan çıkış bağlantısını kullanarak aboneliklerinizi yönetebileceksiniz.

Şimdilik bu kadar. İyi eğlenceler!

Bu özelliğimiz de üyelerimize mahsus. Hala üye olmadıysanız, bunun gibi bir çok özellikten faydalanmak için buradan üye olabilirsiniz. (“30 saniye sürüyor” diyorlar)

İsmail Sarbay

Hekim. Opereyşın'ın kurucu ortağı ve isim babası. Görseli yazıya tercih etmesiyle tanınır. Hobilerine titizlikle sarılır.

1 Yanıt

  1. rss_ems dedi ki:

    http://feeds.feedburner.com/opereysin ile yazılarınızı zaten takip ediyordum.Ama bu özelliği de eklemeniz güzel olmuş.Opereysin’e keşke daha sık yazılar yazılsa!

    İyi günler.. || Rıza Selçuk Saydam