Opereysin Toolbar

Opereysin Toolbar

Muhterem bey amca, hanım abla! Görmüş olduğunuz bu müthiş, bu mükemmel, bu ele avuca sığmayan, bu insanın yüreğini kıpır kıpır eden, bu “Ah bende de bir tane olsa” dedirten nadide alet çok uzaklardan, Amerikalardan sizin için, sadece sizin için getirildi. Evvet efendim, Alexa şirketi ile Opereysin’in ortak çalışması sonucu ortaya çıkan bu dehşetengiz alet şu anda karşınızda. Sudan ucuza veriyoruz.

Aşağıdaki linke tıklayıp indiriveriyorsunuz. Zahmeti yok, yararı çok. Pop-upları engeller, gezdiğin sayfayla ilgili bilgi verir. Her eve lazım! Bitti bitiyor. Şimdilik sadece IE kullanıcıları bu harika alete sahip olabilecek. Spam yapmaz, bilgi uçurmaz.

Hemen İndiriver: Opereysin-Alexa Toolbar

UYARI: Alexa Toolbar, kullanıcıların ziyaret ettiği siteler hakkında bilgiler tutuyor ve www.alexa.com adresindeki web sitesi ziyaret bilgilerini de bu istatisliklere göre yayınlıyor. Bununla birlikte Alexa, topladığı bilgileri hiçbir şekilde kötü niyetlerle kullanmayacağını söylüyor. Araç çubuğunu kurmakla, bu kuralları kabul etmiş sayılıyorsunuz. Kurduktan sonra fikrinizi değiştirirseniz, Alexa Toolbar’ı kolayca sisteminizden kaldırabilirsiniz.

İsmail Sarbay

Hekim. Opereyşın'ın kurucu ortağı ve isim babası. Görseli yazıya tercih etmesiyle tanınır. Hobilerine titizlikle sarılır.

Sevebilirsin...