Killer Bean Forever

Killer Bean Forever

Merakla beklenen Killer Bean 3 yakında çıkıyor. İlk iki bölümünde büyük beğeni toplayan kısa film serisi Killer Bean, bir bezelyenin “kafasını bozanları” öldürmesini konu alıyordu. Usta karakter animatörü Jeff Lew (Daha önce kendisiyle yapılan bir röportajı yayınlamıştık), sonlarına geldiği ve yönetmenliğini de üstlendiği yüksek çözünürlüklü ve 82 dakikalık yeni filminin adını Killer Bean Forever koymuş.

Fotoğraflarından da anlaşıldığı gibi, çok yüksek bir kalite yakalayan animatör, son 4 yılını bu proje için harcamış. Devamını kendisinden dinleyelim:

“Killer Bean serisinin en büyüğü ve üçüncü bölümü olan Killer Bean Forever’ı yapabilmek için, 4 yıldır, haftada 7 günümü, günde 14 saatimi bilgisayar başında geçirdim. Bu dört yıl… ilginçti. Zordu demiyorum, çünkü bu şikayet olur. Bir işi yaptığın için şikayet edeceksen, başka bir şey yap. Bu 4 yıl, hep meydan okumakla geçti. Eşimin birikimleri de ve benim birikimlerim de tükendi. Son 6 aydır kredi kartıyla geçiniyoruz. Ama ikimiz de bu filme, bu hayale inanıyoruz. Bu 4 yılda öğrendiğim kadar hiçbir zaman öğrenmemişimdir. Filmim bitmek üzere ve eminim buna değecek.”

Filmin konusu kısaca şöyle: Dansçı, silahçı, çeteci tiplerden bezen kahramanımız (Jack Bean), işi kaba kuvvetle çözmeye çalışıyor. Silahlar konuşuyor. İşler karışıyor. Olaylar birbiri ardına cereyan ediyor. (Yani film epey aksiyon geçeceğe benziyor.)

Büyük ilgi göreceği beklenen film, Jeff Lew için bir sıçrama tahta olabilir. Çünkü geçen süre içinde kendini geliştiren ve iyice profesyonelleşen animatör, film yapma hayaline de bu şekilde kavuşmuş oluyor. Daha büyük projelere imza atmak istediğini belirten Jeff Lew, filmin resmi sitesini de açmış ve ana sayfaya da fragmanı yerleştirmiş. İşte fragmanı:

İsmail Sarbay

Hekim. Opereyşın'ın kurucu ortağı ve isim babası. Görseli yazıya tercih etmesiyle tanınır. Hobilerine titizlikle sarılır.

1 Yanıt

  1. flightnumber_118 dedi ki:

    Daha önceki bölümlerini izlemiştim. Acaba sinemada mı yayınlanacakmış?