“Kural”ın sigarası!..

Ömer Faruk Kocaağa

Genelde toplum konularına eğilen bu yazar, ara sıra siz nadide okuyucuları güldürmeye çalışsa da, biz onu umutsuz vaka olarak görüyoruz. Çekinmeden yazdığı için dili biraz sansürleniyor ama yazıları sitemize ayrı bir renk katıyor.

Belki bunları da beğenirsin...

Bu yazıya toplam 2 tane yorum yapılmış.

  1. mustafa dedi ki:

    o ünlülerin hepsi cezâya müstehak. sokakta sinemaya taşıyacak başka adam kalmamış gibi hep hırsız, uğursuz adamların filimlerini yaparlar. çaldık ama garibandık çalmak bizim hakkımızdı mesajı verirler. bu yılmaz erdoğan’ın filimlerinde sigarayı da içkiyi de esrarı da kullanan gerçekte kendine hayrı olmaması gereken adamlar hep bir şekilde herkesten daha nâmuslu daha insan adamlar olur. insanlar bunlardan göre göre herhalde herkes böyle biz de ayak uyduralım diyerek sokakta da benzer manzaraları oluşturdular. kötüyü iyiye numûne göstermek iyi bir şey midir? zıttı hemen ütopik olmak mıdır? gerçekte her zengin milleti soymuş, her müslüman üç kâğıtçı, her vatansevme ustası kahraman mıdır? bu ve benzeri filimlerin gerçeği yansıttığını mı düşünüyorsunuz? bence esâsen herkes kendi propagandasının peşindedir. ve emin olun bu progpagandaların hiçbirisi sizi bizi düşünerek hazırlanmamıştır. sigara da çok yoğun propagandası yapılan bir şeydir. sigara hayranı olurken de karşıtı olurken de kimsenin gazına gelmeyin. size faydası olmayan hiçbir propagandanın savunucusu olmayın. benim tavsiyem budur.

  1. 11 Haziran 2006

    […] “Kural”ın sigarası!.. ve Kar Yağışı yazılarından hatırladığımız Checka, Opereysin.com Yazar Çizer Takımına katıldı. İmza töreninde konuşan yıldız yazar, “Opereysin’a çok şey katacağıma eminim. Burası evim gibi!” dedi. Basın mensuplarına Opereysin.com yazılı formayla poz vermeyi de ihmal etmeyen yazar, “Bu sene herkes benim yazılarımı yorumlayacak” diyerek iddialı olduğunu da vurguladı. […]

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir