Neden Sonra Değil, “Leyla’dan Sonra”!

İbrahim

Hekim. Yazar, beğenirse çevirir, kod yazarak eğlenir. 2002'den beri kaliteli Türkçe internet içeriği için çalışıyor.

Belki bunları da beğenirsin...

Bu yazıya toplam 4 tane yorum yapılmış.

 1. Mihriban dedi ki:

  Ben bu projeyi etrafımdaki herkese anlatıyorum. Kulüp faaliyetlerine katılan arkadaşlardan sözler alıyorum, üniversitenizde onlara destek olun diye..

  Övgü Sinem’i lise yıllarından tanıyorum: siteden ve çalışmalarından haberdar olunca hiç ama hiç şaşırmadım 🙂 bu proje tam da onun yapabileceği, sonuna kadar ısrar edebileceği, acı tatlı da olsa anılarına anı katabileceği, bir ömür boyu dayanağı olacak ona güç verecek en sevimli en sıcak kelimeleri duyup biriktirebileceği bir proje…

 2. Zeliha-BURSA dedi ki:

  Ülke olarak böyle fikirlere muhtacız…Çok haklısınız.Bu kişilere ve fikirlere gereken değeri vermeliyiz toplum olarak.Tüm ekip elemanlarını gönülden kutluyorum.Yolunuz açık.başarınız daim olsun.

 3. Eda Bahadır dedi ki:

  Böylesine güzel fikir ve projeleri hayata geçirmeyi başaran insanların hikayelerini okuduğumda “İyi kalpli insanlar hep aramızda aslında.” dedirtiyor bana … Ve gözler ağlamaklı, herşeyin iyi olacağına dair ümit doluyorum.

  Gerçekten söylenecek çok fazla güzel şey var, tebrik ediyorum, kısa dediğimiz şu hayatta az-çok demeden iyi insan olmaya çalışanları.. Dualarım sizlerle, takipteyim, destekçinizim.

 4. Abdulkadir dedi ki:

  Gerçekten takdire şayan bir proje Allah hepsinden rası olsun . Sizin sayenizde bu projeyi tanıdım teşekkürler İbrahim bey.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir